Skoči na vsebino

Fakulteta za šport

Univerza v Ljubjani osvojila tretje mesto na Evropskem univerzitetnem prvenstvu v namiznem tenisu

Ljubljana

V idiličnem okolju otoka Madeira na Portugalskem je od 19. do 23.7.2011 potekalo 5. Evropsko univerzitetno prvenstvo v namiznem tenisu. Na tekmovanju je nastopalo 24 univerz iz devetih evropskih držav. Med sodelujočimi je bila tudi Univerza v Ljubljani. Ekipo UL Ljubljana so zastopali: Jaka Golavšek (Fakulteta za šport), Janez Tomše (Fakulteta za ekonomijo), Patrik Rosc (Fakulteta za gradbeništvo in geodezijo) in Zala Miklavc (Fakulteta za šport), vodja in selektor ekipe pa je bil dr. Miran Kondrič (Fakulteta za šport).

Ekipa Univerze v Ljubljani je na tekmovanju dosegla odlične rezultate, saj so fantje v ekipni konkurenci osvojili tretje mesto, uspeh pa dopolnili še z uvrstitvijo para med osem najboljših in dve uvrstitvi med šesnajst najboljših med posamezniki.